Zabezpečení nemovitosti

Zabezpečení nemovitosti

Chcete, aby Vaše nemovitost a rodina byla v bezpečí? Být informováni o hrozbách, které mohou nastat i ve Vaší nemovitosti? Jediným pohledem zjistit, zda je vše v pořádku? S tím Vám mohu pomoci. Se mnou jste v bezpečí.

Věrohodně dokážu simulovat přítomnost ve Vašem domě, když jste třeba na dovolené. Na základě náhodných časových úseků mohu rozsvěcovat světla ve Vaší nemovitosti a ochránit ji tak před nevítanými hosty.

Ochrana proti vloupání a krádeži

Ochrana proti vloupání a krádeži

Pomocí jednotlivých komponent zabezpečím Vaši nemovitost. Pokud někdo vstoupí do nemovitosti neoprávněně, spustím alarm a ihned Vás mohu informovat prostřednictvím SMS zprávy a e-mailu.

Ochrana proti požáru, vyplavení a zámraze

Ochrana proti požáru, vyplavení a zámraze

Umím detekovat požár, vyplavení a zámrazu. Pokud zjistím, že se voda nachází, kde nemá, mohu uzavřít přívod vody a ochránit Vaši nemovitost. V případě nízkých teplot zapnu topení, aby nedošlo k poškození vodovodního potrubí.

Neustále pod kontrolou

Neustále pod kontrolou

Jste na dovolené a nevíte, co se děje u Vás doma? Díky mně a přístupu na internet zjistíte pomocí jediného pohledu stav Vaší nemovitosti. Pomocí mobilního telefonu můžete svou nemovitost zabezpečit i na dálku.

Jednoduché ovládání

Jednoduché ovládání

Dům si jednoduše zabezpečíte pomocí mobilního telefonu nebo vstupní klávesnice. Postačí Vám k tomu jedno zmáčknutí tlačítka v aplikaci.

images

Statistika

V aplikaci najdete historii zabezpečení a zpětně si můžete dohledat různé informace. Jednoduše zjistíte, kdy byla Vaše nemovitost zabezpečena.

Zónový alarm

Zónový alarm

Alarm si můžete rozdělit na jednotlivé zóny a zjistit tak, kde došlo k narušení. O tomto narušení Vás samozřejmě budu informovat SMS zprávou a e-mailem.


Chtěli byste ovládat Vaši nemovitost na dálku?

Mít ji pod dohledem a kontrolou, ať jste kdekoli? Máte spoustu otázek? Napište nám a my rádi Vaše dotazy zodpovíme. Také můžete kontaktovat našeho certifikovaného partnera, který se o celou instalaci postará.