Regulace vytápění

Regulace vytápění

Chtěli byste na dálku ovládat teplotu ve Vaší nemovitosti? Zapnout si topení chvíli před Vaším příjezdem a přijet do tepla? Kontrolovat teplotu a ochránit tak svou nemovitost? Pak jsem tu pro Vás. Překvapí Vás, co vše umím.

Umím se napojit na plynové kotle, elektrické kotle, podlahové vytápění, solární kolektory, bojlery, přímotopy a další zařízení. Dokážu se přizpůsobit Vašim požadavkům a přáním a nalézt optimální řešení i pro Vaši nemovitost. Jsem Váš termostat do kapsy.

Úspory

Úspory

Veškerá zařízení pracují jen v době, kdy sami chcete. Chcete jet na dovolenou? Jednoduše si nastavíte úsporný režim a já se už o zbytek postarám. Pokud se naučíte mě správně používat, dokážu Vám ušetřit až 40 % za vytápění.

Statistika

Statistika

Veškeré teplotní změny zaznamenávám a Vy můžete sledovat např. při kolika stupních se ráno probouzíte. Tím si můžete lépe naplánovat tepelnou pohodu ve Vaší nemovitosti. Se mnou se už nebudete muset dohadovat, kde je kolik stupňů.

Notifikace

Notifikace

Při překročení maximálních nebo minimálních teplot Vás upozorním a Vy tak můžete ochránit svou nemovitost. Mohu Vám zaslat SMS nebo email, popř. obojí. Jediným pohledem do aplikace zjistíte, co se ve Vaší nemovitosti děje.

Různá teplota v pokojích

Různá teplota v pokojích

Chcete mít jinou teplotu v ložnici, koupelně a dalších pokojích? To zvládnu také. Sami si můžete nastavit teplotu v jednotlivých pokojích. Udělám vše pro Vaši pohodu a Váš komfort.

Ovládání přes mobil

Ovládání přes mobil

Topení ve Vaší nemovitosti můžete ovládat přes chytrý telefon odkudkoli a kdykoli. Víte, že dojedete domů o hodinu dříve? Jednoduše si zapnete vytápění a při příjezdu Vás čeká požadovaná teplota.

Ochrana proti zámraze

Ochrana proti zámraze

V zimním období může teplota v nemovitosti klesnout pod bod mrazu a poškodit vodovodní systém. Pokud teplota klesne pod Vámi nastavenou hranici, spustím topení a ochráním Vaši nemovitost.


Chtěli byste ovládat Vaši nemovitost na dálku?

Mít ji pod dohledem a kontrolou, ať jste kdekoli? Máte spoustu otázek? Napište nám a my rádi Vaše dotazy zodpovíme. Také můžete kontaktovat našeho certifikovaného partnera, který se o celou instalaci postará.