Další využití

Ostatní

Chcete pomocí mobilního telefonu ovládat zalévání zahrádky, otevírání bran nebo regulovat teplotu vody v bazénu? To zvládnu! Umím toho ještě mnohem více, podívejte se.

Zalévání zahrádky

Zalévání zahrádky

Se mnou můžete zahrádku zalévat na dálku. Jednoduše mi dáte příkaz nebo si společně naplánujeme celý týdenní plán. Díky mně ušetříte spoustu času a můžete se věnovat tomu, co máte opravdu rádi.

Ovládání bran a vrat

Ovládání bran a vrat

Také Vám vadí mít ke všem zařízením jiný ovladač? Jak se Vám líbí představa, že jediný ovladač, který budete potřebovat, je Váš mobilní telefon? Jediným dotekem můžete otevřít příjezdovou bránu nebo garážová vrata.

Osvětlení

Osvětlení

Nabízím Vám funkci ovládání světel. Chcete si zapnout světlo v garáži nebo kdekoli jinde? Rád to za Vás zařídím na dálku. Víte, že světla můžete rozsvěcovat na dálku a chránit tak Vaši nemovitost v době, kdy jste třeba na dovolené?

Ventilace a rekuperace

Ventilace a rekuperace

Mohu ovládat ventilaci i rekuperaci vzduchu.Při překročení hladiny CO2 za Vás spustím ventilaci či jiné zařízení. Po celou dobu kontroluji i ostatní parametry jako je teplota, vlhkost či tlak. Se mnou máte přehled, ať jste kdekoli.

Žaluzie a rolety

Žaluzie a rolety

Ráno se probudíte, mobilní telefon máte na nočním stolku a jediným dotekem si můžete spustit nebo vytáhnout žaluzie či rolety. Usnadním Vám život a ušetřím spoustu Vašeho času.

Bazén

Bazén

Pomohu Vám i s optimální teplotou vody ve Vašem bazénu. Je mi jedno, jakou teplotu si nastavíte. Vy jste ten, kdo si určuje, co mám dělat.


Nenašli jste zde zařízení, která chcete ovládat? Ozvěte se nám a určitě najdeme řešení. Dokáži se přizpůsobit Vašim přáním a napojit se i na zařízení, která zde nejsou uvedena.


Chtěli byste ovládat Vaši nemovitost na dálku?

Mít ji pod dohledem a kontrolou, ať jste kdekoli? Máte spoustu otázek? Napište nám a my rádi Vaše dotazy zodpovíme. Také můžete kontaktovat našeho certifikovaného partnera, který se o celou instalaci postará.